IPARD DANIŞMANLIK

AB Destekli Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) IPARD Projeleri, Tarım Bakanlığının Hibe Programı olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Projeleri, T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Projeleri konularında uzman ve dinamik kadromuz, güler yüzümüz ve iş disiplinimiz  ile siz değerli yatırımcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız tarafından verilen Yatırım Teşvik Belgesi, Türk Marka ve Patent Kurumu, Marka Tescil ve Patent işlemleri konularında hizmetinizdeyiz.

ipard1 sLoj cover
Screenshot 74

Hedeflerinizi Birlikte Hayata Geçirelim

Teşvik ve hibe projeleri konusunda geniş bilgi ve tecrübemiz ile sizlere en uygun programı belirliyor, başvuru sürecinden proje yönetimine kadar her adımda, müşterilerimizin yanında olarak sürecin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

“Profesyonel ekibimizin geniş sektör deneyimi ile size özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız için işletmenize stratejik bakış açısı kazandırarak sizi desteklemeyi amaçlıyoruz.”

IPARD DANIŞMANLIK

Teşvik, Hibe, Proje

5

HİZMETLERİMİZ

TKDK DESTEKLERİ

YATIRIM TEŞVİK DESTEKLERİ

KKYDP DESTEKLERİ

HİBE VE TEŞVİK PROJELERİ

BELGELENDİRME HİZMETLERİ